Ankieta: Który tatuaż Toma podoba Ci się najbardziej?
0620 na palcach (2011)
wzór nad łokciem (2012)
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tatuaże Toma
Autor Wiadomość
xkaterine Offline
Administrator

Liczba postów: 276
Reputacja: 20
Tatuaże Toma

Tom - w przeciwieństwie do swojego brata - nie ma aż tak wielu tatuaży. Wiadomo nam o dwóch, choć fani ostatni dopatrzyli się kolejnej dziary - pięciu kropek na kciuku (link do zdjęcia). Co sądzicie o wzorach, jakie tatuuje sobie nasz gitarzysta? Który podoba Wam się najbardziej? A może zmienilibyście miejsca tych tatuaży?

09-02-2014 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SweetVampire Offline
Rozkręcony jak Tom

Liczba postów: 268
Reputacja: 6
RE: Tatuaże Toma
Pięć kropek na kciuku? To na pewno ma wielkie znaczenie ^^
No cóż uważam, że ten dziwny tatuaż na przedramieniu jest totalną porażką, ale w przeciwieństwie do naszego wokalisty Tom ma jakiś gust i wie gdzie je sobie zrobić , żeby fajnie wyglądały Smile Mam nadzieję, że nie wpadnie w taki trans jak Bill ....

09-02-2014 21:30
Ashley Offline
Rozkręcony jak Tom

Liczba postów: 302
Reputacja: 5
Nie ma za bardzo z czego wybierać, ale z tych dwóch (bo kciuka na razie nie liczę XD) zdecydowanie wolę 0620. Podoba mi się u nich ten motyw z godziną urodzin, no zachwycam się tym i u jednego, i u drugiego Big Grin
Również mam nadzieję, że Tom nie wpadnie w tatuażowy szał, bo po prostu boję się, że wymyśli coś równie głupiego co Billowe serce czy syreny...
09-02-2014 21:52
xkaterine Offline
Administrator

Liczba postów: 276
Reputacja: 20
Mi również bardzo podoba się ten motyw godziny urodzenia wytatuowany na palcach. Może czcionka nie należy do najpiękniejszych, ale sam motyw - taki braterski, głęboki. Chociaż piękniej byłoby, gdyby to Tom miał datę urodzenia Billa, a Bill Toma Tongue
Jeśli chodzi o tatuaż nad łokciem - w ogóle nie podoba mi się ten motyw. Rozumiem, że dla nich ma to jakieś znaczenie i tak dalej, okej, róbcie sobie co tam chcecie, ale to naprawdę jest paskudne XD Z tym małym wyjątkiem, że Bill oszpecił sobie całą klatkę piersiową, a Tom ma ten tatuaż w takim miejscu, że jego ręka wygląda na masywniejszą, poszerza on mięsień i naprawdę mu pasuje! Jak widać starszy z bliźniaków ma trochę rozumu w głowie. Big Grin

Ale wciąż jestem bardzo ciekawa, co on na tym paluchu ma. No i mam nadzieję, że nie wyjedzie z jakimś głupim tatuażem, który oszpeci mu pół ciała. :<

10-02-2014 00:07
Wiktoria Offline
Małomówny jak Gustav
**

Liczba postów: 12
Reputacja: 0
Ja równie zdecydowanie wole 06.20 - jego godzinę urodzenia Smile Bill przesadza z tatuażami i z kolczykami. Na prawdę nie lubię kolczyków w twarzy :/ . Wracając do Toma ostatnio, kiedy zrobili akcję #AskTokioHotel jedno z pytań brzmiało:
tokiohotelusa: Tom, co sprawiło, że zmieniłeś zdanie odnośnie robienia tatuaży?
Tokio Hotel: Bill zmienił moje zdanie… ;-) Planuję już kolejny [tatuaż]!
Mam nadzieję, że nie przesadzi! Wink
10-02-2014 00:30
Diva Offline
Dopowiada jak Georg

Liczba postów: 57
Reputacja: 1
Mi się w sumie podobają oba Big Grin Chociaż ten drugi nad łokciem jako wzór nie bardzo, ale w tym miejscu wygląda całkiem spoko, u jego braciszka to zaś okropieństwo nad okropieństwami Tongue Ta godzina na palcach mimo średniej czcionki też przyzwoicie wygląda, chociaż na początku byłam zła, że "zepsuł" takie ładne, męskie dłonie xDD
Też mam nadzieję, że nie wpadnie w szał, bo Tom ma na tyle ładne ciało, że szkoda by je było szpecić walnięciem dobie czegoś na pół klatki piersiowej. Ale póki co Tom przy tatuażach jak widać nie szaleje za mocno, więc wygląda to całkiem w porządku Big Grin
11-02-2014 22:23
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości